Seznam nabídek

Babybooks

Babybooks – internetové knihkupectví 

Naše internetové knihkupectví nabízí anglické knihy pro děti již od nejmenšího věku až po školáky. Veškeré tituly, které naleznete v naší nabídce, dovážíme z Velké Británie. Nabízíme jak klasické knihy pro děti, tak i interaktivní knihy, které svým krásným grafickým provedením, možností nalepovat, vymalovávat, poslouchat či dotýkat se netradičních materiálů nadchnou nejen Vaše děti.

Pokud chcete Vaše děti vhodně motivovat při výuce cizího jazyka, věříme, že si v naší široké nabídce anglických knih pro děti jistě vyberete. S našimi knihami seznámíte děti s angličtinou zábavnou formou.

Jaké knihy pro děti si u nás můžete objednat?

Nabízíme převážně knihy s jednoduchou angličtinou, fonetické čtení nebo knížky, které jsou upravené pro začínající čtenáře. Dále v naší nabídce naleznete naučné knížky nebo knížky s CD nebo DVD, které jsou namluvené rodilými mluvčími. Všechny naše knihy pro děti jsou důkladně představeny a téměř u všech titulů máme nafoceny i náhledy obsahu, a tak se můžete rozhodnout, jestli je text svou náročností vhodný pro Vaši ratolest.

V našem internetovém knihkupectví Babybooks nabízíme jen ověřené tituly, které jsou v českých kamenných obchodech těžko k sehnání. Při výběru anglických knih pro děti se řídíme vlastními zkušenostmi a tím, které knihy jsou oblíbené u dětí a rodičů ve Velké Británii. 

Babybooks │ anglické knihy pro děti  │ internetové knihkupectví – odkaz na naši webovou stránku:

Zobrazit více ... Ukaž méně ...

Odeslat dotaz