Sanace zdiva - Technologie DryBand 

DryBand

DryBand RC je elektronický přístroj, který zabezpečuje vytvoření možného rozdílu mezi mokrou, vlhkou a suchou částí zdiva a to bezkontaktním a nedestrukčním způsobem. To vše působením elektrického pole na molekuly vody, které jsou přítomné ve zdivu. 

Naše zařízení DryBand RC je bezobslužné, nevyžaduje dohled, jeho provoz je nepřetržitý a technickou životnost má minimálně 25 let. Podívejte se i na další z výhod zařízení DryBand RC. 

 

 

 

DryBand RC – možnosti použití

Náš přístroj DryBand RC Vám pomůže s izolací proti vlhkosti a je možné ho použít na sanaci zdiva v rodinných domech, památkově chráněných objektech, v archivních prostorách, průmyslových objektech a na všechny stavby, které jsou zasaženy kapilární, vsakující vlhkostí.

Sanace zdiva – průběh vysušování

Průběh vysušování zdiva s přístrojem DryBand RC je charakteristický pomalým náběhem. V první etapě, která trvá přibližně 2-6 měsíců, může být dokonce zřejmý nárůst vlhkosti v dané zóně. Tento nárůst vlhkosti vzniká postupným uspořádáním polarizovaných molekul vody ve zdivu. Časem je patrný pokles vlhkosti až s dosáhnutím technologického minima pro dané zařízení, což jsou přibližně 2% vody ve stavební konstrukci (tj. doba do přibližně 1-3 let).

  DryBand RC-prubeh-vysusovani

DryBand CZ│ Sanace zdiva  - odkazy na naše webové stránky:

Zobrazit více ... Ukaž méně ...

Odeslat dotaz