Typy parketových podlah nabízených na Floor Experts

Design parketové podlahyV současné době je trh s podlahovými krytinami tolik naplněn, že je velmi těžké najít důvěryhodného poskytovatele různých typů parketových podlah. Slovinská společnost Floor Experts je předním dodavatelem vysoce kvalitních typů parketových podlah. Tato rychle se rozvíjející společnost spolupracuje s nejdůvěryhodnějšími poskytovateli na celém světě a při výběru designu parketové podlahy nabízí, s ohledem na cenu a kvalitu, širokou škálu. Společnost nabízí 14 různých kolekcí parketu, které jsou k vidění na webových stranách a různé výhody. Některé z výhod zahrnují:
• Široký výběr barev, materiálů, tlouštěk a designů parketových podlah a možnosti pokládky
• Profesionální poradenství při volbě podlahové krytiny
• Technologicky vyspělé a ekologicky šetrné výrobky

 

 

Nejširší výběr designů parketových podlah

Floor Experts nabízí jak tradiční, tak moderní designy podlah. Jsme pyšní na spolupráci s předními výrobci parketových podlah z Evropy, Jižní Ameriky a Asie.
Nabízíme k dispozici několik druhů dřeva. Floor Experts nabízejí pokládku podlahy za dostupné ceny. V případě, že máte další otázky týkající se nabízených kolekcí nebo jiné dotazy týkající se parketových podlah, nás neváhejte kontaktovat na info@floor-experts.si.

 

 

Typy parketových podlahVěčně atraktivní dům s dekoračním parketem

Jedním z hlavních důvodů pro nedávný prudký nárůst popularity dekoračního parketu je zavedení parket se zaklapávajícím systémem. Při této pokládce není zapotřebí lepidla, šetří čas spojený s pokládkou a nabízí jednoduchou demontáž a tím také použití podlahy v jiné místnosti. Současně je, díky nepoužívání lepidla, ohleduplná k vašemu zdraví a k životnímu prostředí. Výrobci parketových podlah využili obrovského technologického pokroku a tak nabízí jednoduchý a účinný způsob pokládky. Není tedy velkým překvapením, že se dekorační parket vrací zpět do módy. Se současným výběrem podlahových krytin, ať je třeba v netradičních barvách, jakými jsou světle růžová a mátově zelená, budete mít svou podlahu opravdu rádi.

Zobrazit více ... Ukaž méně ...

Odeslat dotaz