Čím čistit laminátové podlahy – přehled

Čištění laminátové dřevěné podlahyPravidelné čištění laminátové dřevěné podlahy správným způsobem je velmi důležité pro její životnost. Na trhu je k dispozici široká škála čisticích prostředků. Pro zákazníky je obtížné vědět, který produkt zvolit a s čím čistit laminátové podlahy, případně který čisticí prostředek by měl zůstat daleko od ní. V poslední době mnozí z nás hledají k čištění laminátové dřevěné podlahy prostředky bez toxinů. Objevili se však obavy nad tím, jestli je toto čištění dosti účinné.

 

 

Jak čistit laminátové podlahy přírodní cestou s dobrým výsledkem

Přes širokou nabídku čisticích prostředků jich je řada abrazivních a velmi škodlivých pro životní prostředí. Na druhé straně, při přezkoumání, s čím čistit laminátové podlahy, mnoho lidí předpokládá, že jsou přírodní alternativy mnohem méně účinné. Naštěstí i s několika triky může být čištění laminátové dřevěné podlahy ekologické. Níže jsou uvedeny některé možností:

  • Přírodní dětský šampon - dostatečně bezpečný pro děti, dostatečně bezpečný pro vaši laminátovou podlahu.
  • Ocet a teplá voda (dávejte pozor, abyste nepoužili více než 1 šálek octa na 3, 8 l vody).
  • Také esenciální oleje jsou při čištění laminátové dřevěné podlahy velmi užitečné - přidáním do směsi několika kapek olejů tea tree, levandule nebo máty peprné.
  • Také malé množství lihu může přírodní cestou čistit laminátové podlahy.

 

 

S čím čistit laminátové podlahyStaleté techniky - přírodní a účinné

Ocet je celkově velmi důležitým čisticím prostředkem v domácnosti, který byl používán po velmi dlouhou dobu na celém světě. Pokud jste se někdy snažili najít odpověď, jak se čistí laminátové podlahy přirozeně, pak je kombinace výše uvedených tipů skvělým výchozím bodem budoucího čištění.