Co je třeba zvážit před pokládkou podlahy z dřevěného laminátu

Co je to dřevěný laminát?Přesto, že se těší nedávnému prudkému nárůstu popularity, se mnozí zákazníci stále ptají, co je to dřevěný laminát a jak se vyrábí. Sestává se z několika tenkých vrstev dřeva, povrchem spojených dohromady. Při odpovědi na otázku 'Co je to dřevěný laminát“, je také důležité vědět, že je tento výrobek obvykle vyroben z High Density Fibre (HDF), což je hlavní rozdíl mezi masivní a laminátovou podlahou.

 

 

Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody podlah z dřevěného laminátu?

Před pokládkou podlahy z dřevěného laminátu vezměte v úvahu následující doporučení:
TRVANLIVOST: Co je to dřevěný laminát. Ve světě podlah je důležitou podlahovou volbou, určitě jednou z nejtrvalejší možnosti.
HOSPODÁRNOST: Nejen, že je laminát nabízen za mnohem nižší ceny, je také levnější jej položit. Poměr ceny je možná další hlavní rozdíl mezi masivní a laminátovou podlahou.
ÚDRŽBA: Laminát je neuvěřitelně jednoduché čistit a udržovat v dobrém stavu po dlouhou dobu.
UNIVERZÁLNOST: Laminát se může podobat řadě různých materiálů, jako je dřevo, kámen, bambus.
V diskusi o výhodách a nevýhodách podlah z dřevěného laminátu můžeme velmi snadno uvíznout v obrovském množství jeho výhod. Nicméně, pokládka podlahy z dřevěného laminátu nemusí být tak ideální, pokud jde o jeho lakování. Na rozdíl od tvrdého dřeva, je laminát obtížné brousit a renovovat, což díky finančním požadavkům může odradit zákazníky od koupě podlahy.

 

 

Pokládka podlahy z dřevěného laminátuPozor na kvalitu vašeho laminátu

Je velmi důležité, abyste při nákupu laminátové podlahy vybrali značku vysoké kvality. Tím zmírníte problémy s broušením a přelakováním, hlavně díky tomu, že vysoce odolný laminát není nutné přebrušovat vůbec. Floor Experts jsou důvěryhodným poskytovatelem laminátových podlah s přísnou kontrolou kvality a bohatým výběrem. Naší odborníci vám pomohou určit výhody a nevýhody laminátové podlahy ve vašem konkrétním případě a doporučit podlahu, která vám vydrží po celá desetiletí.