Laminátová podlaha s dýhou z pravého dřeva - vzhled skutečného dřeva za přijatelnou cenu!

Dýhovaná laminátová podlahaLaminátová podlaha s dýhou z pravého dřeva je skvělou volbou pro majitele domů hledících na rozpočet, protože je levnější variantou, než běžná masivní podlaha z tvrdého dřeva, přestože dává autentický vzhled pravého dřeva. Dýhovaná laminátová podlaha se snadno pokládá, můžete ji dokonce udělat sami a ušetřit tím část peněz. Hlavní rozdíl dýhované podlahy vs. laminát je, že běžný laminát má horní konstrukční vrstvu složenou z tištěného vzoru, přičemž dýhovaná laminátová podlaha má svrchní vrstvu z pravého dřeva, což je velmi tenká vrstva dřeva umožňující dýhovanému laminátu vypadat spíše jako pevná masivní podlaha z tvrdého dřeva než z běžného laminátu.

 

 

Trvanlivý a silné

Dýhovaná laminátová podlaha je velmi trvanlivá, vodě a nárazu odolná, proto je silnější než masivních parket. Díky sedmi vrstvám na UV světle tuhnoucím laku, je Krono dřevěná podlaha tak odolná, že má záruku 20 let! Přejete-li si vzhled parket, jsou parketové laminátové podlahové dlaždice mnohem lepší alternativou šetřící váš čas i peníze.

 

 

Laminátová podlaha s dýhou z pravého dřevaVzhled pravého dřeva

Mnoho zákazníků se obává, že laminátová podlaha bude spolu s vaším starším nebo moderním dřevěným nábytkem a dekoracemi vypadat nepřirozeně. Ve skutečnosti však můžete dosáhnout autentického vzhledu pravého dřeva s dýhovanou laminátovou podlahou, protože je to skutečné dřevo! Tento druh dřevěné podlahy má všechny výhody laminátové podlahy (snadnou pokládku, dlouhou životnost a nižší cenu, než masivní dřevěné podlahy), mnohem přirozenější vzhled a sympatie. Můžete si vybrat z mnoha různých barev, přičemž většina lidí nepozná rozdíl od běžných tvrdých podlah.

 

 

Dýhovaná podlaha vs. laminát

Majitelé domů, kteří chtějí vzhled skutečných podlah z tvrdého dřeva, volí častěji dýhované podlahy před laminátem. Pokládka je stejně snadná a rychlá - bez dlouhého sušení, pochozí je hned po pokládce. Životnost může být i delší, než u laminátových podlah. Tento typ podlahy, i když je o něco dražší, než běžné lamináty, tak zvyšuje hodnotu vašeho domova skoro stejně, jako podlaha z tvrdého dřeva.