Bohatá a rustikální - Co je ručně hoblovaná podlaha z tvrdého dřeva?

Designová ručně hoblovaná podlaha z tvrdého dřevaDesignová ručně hoblovaná podlaha z tvrdého dřeva je nadčasová podlahová varianta se spoustou rysů. Opírá se o tradiční ruční techniku se škrabacími nástroji k dovytváření velkolepého masivu. Vytvářena je ručním hoblováním podlahy z tvrdého dřeva, které způsobí hluboce texturovaný vzhled apelující na zákazníky hledající starý půvabný vzhled tvrdého dřeva. I přesto, že si mnoho lidí spojuje ručně hoblovanou dřevěnou podlahu s velmi výrazným rustikálním vzhledem, ve skutečnosti existuje mnoho dalších barev a odstínů, ze kterých si můžete vybírat. Nicméně, hovoříme o druhu podlahy, která nezůstane bez povšimnutí, a budou se po ní otáčet všechny návštěvy. Chcete-li jít nad rámec otázky 'Co je ručně hoblovaná dřevěná podlaha?' a přejete si znát detaily, nabízíme vám v následujících odstavcích několik zajímavých skutečnosti.

 

 

Hotová ručně hoblovaná podlaha z tvrdého dřeva – co lze očekávat

Jakékoli hotové podlahy mají proti tradičním nehotovým podlahám hlavní výhodu v tom, že jsou mezi odborníky považovány za podlahy bez nepořádku, jež velmi usnadňují pokládku. Krátké vysvětlení pro vás, co vlastně hotové ručně hoblované dřevěné podlahy znamenají. V minulosti se dřevěné podlahy stávaly ošoupanými od chůze a od čištění vodou. V současné době používáme stroje simulující vzhled starých podlah. Uvědomme si, že tento styl v posledních čtyřech desetiletích neztrácí popularitu. V rychle se rozvíjejícím trhu je to něco úžasného a jedinečného.

 

 

Co je ručně hoblovaná podlaha z tvrdého dřevaKde koupit jedinečné ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva?

Floor Experts nabízí atraktivní výběr ručně hoblovaných podlah, které nemají soupeře. Jejich široká nabídka zahrnuje nepřeberné množství barev a materiálů, stejně jako různé úrovně tloušťky a dimenzí. Každý výrobek je několikrát testován na kvalitu tak, aby sloužil zákazníku po další desetiletí.