Hotová designová podlaha z tvrdého dřeva – rychlé, jednoduché a bez odpadu

Hotová designová podlaha z tvrdého dřevaI přes své zajímavé prvky, zdobící váš nový domov, může být chaotickou, časově náročnou záležitostí. Nicméně pokud jde o podlahy, existuje jednoduchý způsob, jak se můžete vyhnout většině těchto starostí. Hotová parketová dřevěná podlaha je posledním přírůstkem do obrovské škály nabízených možností odborníků na podlahy. Jsou ideálním řešením pro vás, kteří chcete omezit dlouhý proces pokládky podlahy. Hotovou dubovou parketovou podlahou rozumíme to, že většina dokončovacích prací je provedena již před pokládkou, a to včetně utěsnění, ochrany a zatížení.

 

 

Jaké jsou výhody hotové designové podlahy z tvrdého dřeva?

Předbarvené a hotové dřevěné podlahy mají řadu výhod. Některé z nich jsou:

  • Mnohem jednodušší pokládka ve srovnání s nehotovými parketovými podlahami
  • Následná mnohem rychlejší pokládka nežli u nehotových verzí
  • Žádný nepříjemný zápach během pokládky
  • Odolnější, nežli nehotové verze
  • Nulové toxiny během pokládky
  • Snadná údržba

Všechny výhody hotových dřevěných parketových podlah jsou velmi přitažlivé nejen vám, kteří chcete zabránit při zvelebování vašeho nového domova zbytečnému nepořádku. Kromě toho jsou hotové designové podlahy z tvrdého dřeva vysoce doporučeny vám, kteří upravujete současný životní prostor. V tomto případě vás hotové podlahy zachrání od dočasného vystěhování z domova, což byl častý případ při práci s nehotovými podlahovými krytinami.

 

 

Hotová parketová dřevěná podlahaKde nalezneme kvalitní hotové parketové podlahy?

Stejně jako u jiných podlahových krytin má velký význam výběr správného dodavatele parket. Floor Experts jsou poskytovatelem podlah nabízejících vynikající řady hotových parketových podlah s širokou škálou stylů, barev a materiálů. Navíc si může vybrat mezi několika různými úrovněmi tloušťky a rozměrů. V případě, že se stane výběr z široké škály stylů náročným, je vám tým odborníků připraven pomoci a dovést vás k perfektnímu konečnému rozhodnutí. Aby byla zajištěna maximální kvalita každého výrobku všech kolekcí hotových dubových parketových podlah, podstupují všechny velmi přísnou kontrolu kvality.