Jsou laminátové podlahy voděodolné? – Vše, co potřebujete vědět

Jsou laminátové podlahy voděodolnéDostatečná odolnost proti vodě je něco, na co by každý majitel domu měl při nákupu nové podlahy myslet. I když v minulosti voda a laminátová podlaha znamenalo problémy, bylo zapotřebí technologického pokroku čelícím průniku vlhkosti do laminátové podlahy. I přes to, že i dnes ne každá laminátová podlaha dobře slouží ve vlhkém prostředí. V takových případech může vlhkost pod laminátovou podlahou poškodit a uničit vzhled vašeho domova. Pokud jste zvědaví a hledáte řešení, které by vyřešilo problém vodou a laminátovou podlahou, máme dobrou zprávu! Slovinská společnost Floor Experts nabízí perfektní řešení, kolekci voděodolných laminátových podlah.

 

 

Aqua-Step – voda a laminátová podlaha není žádný problém

V roce 2001 přišla na trh Aqua-step, přičemž se stala první 100% laminátovou podlahou odolné proti vodě.

Tato laminátová podlaha je vhodná do vlhkých prostorů, včetně nebytových. Laminátová podlaha a voda již nepředstavuje hrozbu. Proto je Aqua-Step laminátu do koupelen a do kuchyní výhodnou investicí. Vybrat si můžete z několika kolekcí laminátu Aqua-step. Některé z nich jsou:

  • VZHLED DŘEVA: Od světlých po různé odstíny dubových barev, až k antracitově šedé
  • VZHLED KAMENE: od bílé k černé
  • VZHLED LODNÍ PALUBY: různé barvy
 

Voda a laminátová podlahaDíky špičkové technologii výroby laminátu, který podlahu zcela chrání před poškozením vodou, nezpůsobí vlhkost laminátové podlaze Aqua-step žádnou újmu na kvalitě. Zákazníci se v tomto případě nemusí obávat vlhkosti pod laminátovou podlahou, neboť Floor Experts se odborně postarají o profesionální pokládku podlahy.

 

 

Laminátová podlaha a vlhkost - vše je v pořádku!

Kromě poskytování 100% voděodolného laminátu, nabízí Floor Experts další výhody.

  • Spojení technologie s ekologickými materiály
  • Kvalitní výrobek za rozumnou cenu
  • Barevné kolekce laminátu a další typy podlahových krytin
  • Vstřícný zákaznický servis

Výběr nové podlahy nebyl nikdy snazší!