Kde koupit parketovou podlahu – vítejte ve světě podlah

Kde koupit parketovou podlahuPokud vás zajímá, kde koupit parketovou podlahu, jste na správném místě. Floor Experts je jedním z předních dodavatelů parketových a dodavatel laminátových podlah. V letech 2014/2015 jsme získali digitální certifikát kvality QUDAL, medaili kvality za první místo v kategorii obchodních řetězců podlahových krytin hodnocených podle kvality a spokojenosti zákazníků. To je jen jeden z důvodů, proč jsme nejlepším místem ke koupi masivní podlahy.

 

 

Hledáte nejlepší místo ke koupi laminátové podlahy?

Již vám není třeba více hledat. Floor Experts je nejlepším místem ke koupi masivní podlahy. Také jsme nejlepší místo ke koupi laminátové podlahy, zde je vysvětlení, proč:

  • Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá. Neprodáváme jenom podlahy. Poradíme a pomůžeme vám splnit správné rozhodnutí, pokládku nové podlahy a to velmi profesionálně a odborně.
  • Můžete si vybrat mezi 2000 různých druhů podlah od nejlepších výrobců na světě. Samozřejmě, můžete také najít svoji vysněnou podlahu v našem širokém sortimentu.

 

 

Nejlepší místo ke koupi masivní podlahyKde nás najdete?

Nacházíme se ve Slovinsku a jsme největším dodavatelem laminátových parketových podlah jihovýchodní Evropy. Kromě Slovinska dodáváme také našim partnerům v Chorvatsku, Srbsku, České republice, Slovensku, Bulharsku, Itálii, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře, Makedonii, Kosovu a Albánii. Naše produkty můžete najít v internetovém katalogu, který je na našich webových stránkách.

 

 

Proč byste měli kupovat od Floor Experts?

Neměli byste koupit u nás jen proto, že máme nejširší škálu produktů, od třívrstvých z tvrdého dřeva po designové masivní podlahy se zaklapávajícím systémem, masivní podlahy, laminát, dýhu, vinyl PVC a korkové podlahy, ale také hlavně proto, že ručíme za to, že jsou naše výrobky nejkvalitnější, ekologické a technologicky vyspělé. Naším cílem není jen prodávat podlahy, ale také touha k tomu, aby váš domov byl krásný, příjemný a nenáročný na podlahovou údržbu, takový, který vás učiní šťastnými. Proto, hledáte-li nejlepší místo ke koupi laminátové podlahy nebo nejlepší místo ke koupi masivní podlahy, jsou Floor Experts tím nejlepším místem.