Lze položit laminátovou podlahu do koupelny? Zjistěte jak!

Lze položit laminátovou podlahu do koupelny?Jestli lze položit laminátovou podlahu do koupelny je častou otázkou majitelů domů hledajících masivní dubové podlahy k dobrému pocitu ve své koupelně. Odrazují je však náklady na pokládku skutečné podlahy z tvrdého dřeva. Laminátová podlaha může být finančně efektivním řešením. Ale, lze položit laminátovou podlahu do koupelny?

 

 

Může laminát odolávat vlhkosti koupelen?

Odpověď na vaši otázku, je ano. Parketové laminátové podlahové dlaždice mohou být použity v koupelnách. Tak masivní dubové podlahy z tvrdého dřeva opět dostanou svůj původní vzhled nebo dokonce vzhled obkladů. Je ale důležité pokládat vodě odolné laminátové podlahy. Koupelny jsou obvykle poměrně vlhké a stříkající voda může některé typy laminátu zničit. Proto se ujistěte s výběrem prvotřídní laminátové podlahy do koupelen.

 

 

Co znamená prvotřídní laminátová podlaha do koupelen?

Ne všechny lamináty jsou vhodné pro všechny místnosti. To je důvod, proč doporučujeme, KRONO Xtreme speciální robustní vodě odolné plovoucí podlahy, jež jsou ideální do koupelen. Jsou odolné proti vlhku, nekloužou a nebobtnají. Jsou vyrobeny tak, aby odolaly nárokům místnosti s vysokou vlhkostí. Mokré ručníky, rozlitá nebo stříkající voda jí nic nezpůsobí; vaše podlaha všechno vydrží. Speciální antibakteriální úprava všech KRONO podlah zabraňuje růstu bakterií a tím udržuje nejvyšší hygienické standardy koupelen.

 

 

Laminátové podlahyProč si vybrat laminátovou podlahu do koupelny?

Možná se vám nelíbí vzhled obkladů vaší zbrusu nové koupelny nebo máte mnoho nákladů a problémů při pokládce. Ať je to cokoliv, laminát může být výbornou alternativou. Vodě odolná laminátová podlaha v koupelnách je velkým trendem, a to nejen z estetických důvodů. Laminát je mnohem jednodušší udržovat a čistit a je také mnohem odolnější. Dlaždice se mohou poškodit, zvláště spadne-li na ně něco těžšího - všichni víme, že se věci v koupelně stávají kluzkými! Laminátová podlaha je stálejší, proto mnohem bezpečnější volba. Krono Xtreme má záruku na dobu 30 let, čímž se laminátová podlaha do koupelen stává vhodnou volbou.