Lze položit laminátovou podlahu na betonový podklad? Doporučení odborníka

Lze položit laminátovou podlahu na betonový podklad?Laminátová podlaha může být položena na všechny typy podkladů, včetně betonu (za splnění určitých podmínek). Pokládka laminátové podlahy na cementový podklad může být pro nás těžším úkolem, nicméně, po splnění úkolu bude oblíbenou a dobře vypadající po mnoho let.

 

 

Na co bychom měli myslet?

Existují určité zásady, které vyžaduje pokládka laminátové podlahy na beton.

  • Zajistěte, aby byl betonový podklad před pokládkou laminátové podlahy na cementový podklad dostatečně suchý. Tak se vyhnete případným problémům s vlhkostí.
  • Vyrovnejte podklad tak, aby byl dokonale rovný.

Pokládku dřevo laminátu na beton je nejlepší přenechat zkušeným odborníkům, kteří znají všechny zásady tohoto výkonu. I přesto, že je laminát známý svými trvanlivými vlastnostmi, měli bychom vědět, že pokládka na beton vyžaduje správný postup. Pouze tak můžete dosáhnout maximální životnosti podlahy.

 

 

Pokládka laminátové podlahy na betonPokládka laminátové podlahy na beton s Floor Experts

I přesto lze položit laminátovou podlahu na beton svépomocí, nicméně najmutí profesionálů je zdaleka nejlepší volbou. Pokud hledáte tuto možnost, můžete kontaktovat slovinského zprostředkovatele podlah Floor Experts (e-mail: info@floor-experts.si). Společnost dodává nejen vysoce hodnocené laminátové podlahy, ale také pomáhá zákazníkům s výběrem nejvhodnější podlahy. A co víc, nabízí pokládku laminátové podlahy na betonový podklad. Tak můžete přejít od výběru k nákupu a pokládky podlahy jedním tahem!