Designová masivní podlaha se zaklapávajícím systémem – zkrášlete svůj dům v okamžiku

Designová masivní podlahaDesignová masivní podlaha se zaklapávajícím systémem se stává pro svou jednoduchou a rychlou montáž stále více populárnější, než pevné dřevěné podlahy. Může být položena téměř každým, a to bez použití jakéhokoliv lepidla. Hotová designová masivní podlaha nepotřebuje žádné další lakování, proto je okamžitě pochozí. Jste zvědaví, jak položit masivní designovou podlahu? Stačí zaklapnout a můžete chodit!

 

 

Hotová designová masivní podlaha – tak jednoduché jako říci 1-2-3!

Nejpřitažlivějším dílem hotové designové masivní podlahy není jen jednoduchá pokládka, typická pro všechny laminátové podlahy se zaklapávajícím systémem, ale také fakt, že žádné další broušení či lakování není více nutné. Oproti pevným masivním podlahám jsou designové masivní podlahy již ošetřeny, nalakovány. Díky tomu jsou již při pokládce ošetřeny proti nečistotám a proti poškrábání. Čili stačí zaklapnout a můžeme chodit!

 

 

Hotová designová masivní podlahaVše je o vzhledu

Po pokládce je rozdíl mezi designovou masivní podlahou se zaklapávajícím systémem a pravou podlahou z tvrdého dřeva téměř neznatelný. Můžete si vybrat mezi různými barvami a vzory pravého dřeva, stejně tak, jako byste volili pevnou dřevěnou podlahu. Ale pokud chcete speciální, starý, případně opotřebovaný vzhled, který obdivujete ve starších domech, nemusíte pokládat dřevěnou podlahu a čekat desítky let na to, než se opotřebuje. Můžete vlastnit prvotřídní ručně hoblovanou dřevěnou masivní podlahu a tak získat stejný vzhled bez čekání.

 

 

Co je ručně hoblovaná designová masivní podlaha?

Ptáte se, co je ručně hoblovaná designová masivní podlaha? Je nejlepší mezi nejlepšími. Ručně hoblovaná dřevěná masivní podlaha je plovoucí masivní podlaha mající vzhled staré rustikální podlahy, nacházených v starých evropských panských sídlech nebo v domech našich prarodičů. Podlaha, která vlastní razítko předchozích generací. Hřejivost a příjemný vzhled jsou něčím, po čem mnoho lidí touží. Designové ručně hoblované podlahy mají stejný vzhled, jako ručně škrábané pevné dřevěné podlahy. Jsou však mnohem více šetrné k vaší peněžence. Mají všechny výhody plovoucích podlah, od snadné pokládky po jednoduchou údržbu a vysokou životnost.

Čili pokud chcete zkrášlit svůj domov s nádhernou, jednoduchou a úspornou podlahou, která bude odolávat času, nezapomeňte na designovou masivní podlahu.