Jaký je rozdíl mezi podlahou z tvrdého dřeva a laminátovou podlahou? - Letmé seznámení

Laminátové podlahy vypadající jako masivníDíky svému nadčasovému vzhledu je masiv ve světě podlahových dekorací jedním z nejvyhledávanějších Nicméně, nedávný vznik laminátové podlahy se ukazuje rozpočtově přívětivější a stále více volenou alternativou. Z toho je patrné, že debaty ohledně laminátu a masivu, mají na obou stranách nekončící seznam výhod i nevýhod.

 

 

Je laminát lepší než masiv?

Laminátové podlahy mají skutečně oproti podlahám z tvrdého dřeva svůj vlastní přitažlivý seznam výhod. Pokud se nemůžete rozhodnout při výběru mezi těmito možnostmi, potom si přečtěte, jaký je rozdíl mezi podlahou z tvrdého dřeva a laminátovou podlahou:

  • Vycházíme-li ze známého faktu, je laminát neobyčejně levný - jak samotný produkt, tak také pokládka. Pokud jste mladý pár, který si chce vyzdobit své bydlení za menší sumu peněz, pak je laminát správnou volbou.
  • Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je laminát ve skutečnosti nejodolnější varianta a z tohoto hlediska je laminát lepší než masiv.
  • Nicméně, masiv je podstatně snadněji opravitelný (broušení a lakování), mnoho lidí stále dává přednost klasickému vzhledu masivní podlahy.
  • Masiv je zcela přírodním produktem, který je pouze ošetřen přírodními nebo UV oleji, případně laky na vodní bázi.

Stručně řečeno, neexistuje žádná definitivně lepší volba pro všechny zákazníky.


S ohledem na konkrétní dům však existuje několik výhod a nevýhod různých variant podlah. V důsledku toho je třeba analyzovat několik faktorů. Těmi jsou váš rozpočet, životní styl, dekorativní a pokládkové nároky.

Podlahou z tvrdého dřevaKupujete laminátovou podlahu podlahy vypadající jako masivní?

Významným dodavatelem odolných podlah je slovinská firma Floor Experts. Poskytuje širokou škálu typů podlah a mimo jiné se specializuje na laminátové podlahy vypadající jako masivní. Tyto laminátové podlahy, známé pro své nádherné detaily a precizní nátěry, jsou perfektní volbou pro vás, kteří chcete využít nižší cenu a trvanlivost laminátu, zatímco se držíte klasického stylu podlahy z tvrdého dřeva. A co víc, pokud si stále nejste jistí seznamem vzorů a materiálů, jsou Floor Experts připraveni vám pomoci a zodpovědět jakékoliv dotazy. Sdělí vám jak obecné, tak odborné či podrobnější informace týkající se rozdílů mezi podlahou z tvrdého dřeva a laminátovou podlahou.