Poškrábe se laminátová podlaha snadno? – Vůbec ne

Poškrábe se laminátová podlaha snadnoLaminátová podlaha je podlahou šetřící rozpočet a zohledňující kvalitu. Vzhledem ke své přijatelné ceně mnoho lidí zajímá, jak odolná je ve skutečnosti laminátová dřevěná podlaha. Někteří zákazníci jsou následně překvapeni nad její neuvěřitelnou odolností. Ve skutečnosti je laminátová podlaha lepší, než z tvrdého dřeva v mnoha směrech:

Kromě toho se klade velká pozornost na to, jak snadno se laminátová podlaha poškrábe. Odborníci se shodují na tom, že odolnost proti poškrábání laminátu je vynikající a překračující odolnost proti poškrábání dalších možných podlahových krytin. Když přijde na poškrábání, je laminátová podlaha lepší než z tvrdého dřeva, vypadá jako nová i léta po pokládce.

 

 

Je laminátová podlaha odolnější než masivní? – Klady a zápory

Existují různé faktory, které je třeba při volbě mezi laminátem a masivem zvážit. Obě možnosti podlahových krytin mají své vlastní výhody a nevýhody. Proto je důležité pečlivě zvážit, čemu dáváte přednost. Jak jsme uvedli výše, se plovoucí podlaha nepoškrábe tak jednoduše, jako podlaha z tvrdého dřeva. Nicméně, podlaha z tvrdého dřeva má klasičtější vzhled. Při výběru dávejte pozor, protože některé vysoce kvalitní laminátové podlahy jsou odolnější, než masivní. Nižší kvalita laminátu nemá takovou životnost, jako podlaha z masivu. Ptáte-li se, jak odolná je laminátová podlaha, je odpověď závislá na výběru značky podlahy.

 

 

Nejodolnější laminátová dřevěná podlahaFloor Experts a jejich nejodolnější laminátové dřevěné podlahy

Velmi důležité je, abyste si vybrali pouze tu nejodolnější dřevěnou podlahu. Nekvalitní laminát je více náchylný k poškození a má tendenci k méně atraktivnímu vzhledu. Pokud hledáte poskytovatele vysoce kvalitního laminátu za velmi přijatelné ceny, pak jsou Floor Experts místem, kam jít (www.floor-experts.com). Tato slovinská společnost spolupracuje s předními dodavateli laminátu na celém světě, nabízí pokládky podlah, stejně jako profesionální poradenství v oblasti podlahových krytin. Nabízí velký výběr druhů laminátů, výhodné nabídky a nepřeberné množství ostatních podlahových krytin, jakými jsou parkety, dýhy, korek, vinyl PVC a další.