Ručně hoblovaná laminátová podlaha – nechte se překvapit

Ručně hoblovaná laminátová podlahaMezi současnými typy podlah, je ručně hoblovaná laminátová podlaha považována za jednu z nejatraktivnějších možností. Prvotřídní ručně hoblovaná laminátová podlaha poskytne domácnosti nekonečně přitažlivý vzhled, vypovídající nejen o stylu – od vzhledu starého dřeva k současným trendům.

 

 

Co je ručně hoblovaná laminátová podlaha?

Zajímá vás, co je ručně hoblovaná laminátová podlaha? Jsou to laminátová prkna, dávající nápadnou podobnost tradičních podlah z tvrdého dřeva za mnohem dostupnější cenu.
Ručně hoblovaná laminátová podlaha dodává jedinečný, rustikální vzhled, který se shoduje se vzhledem tradičního tvrdého dřeva při zachování maximální životnosti. Ručně hoblovaná laminátová podlaha má více předností, než masivní. Hlavní předností je její snadná pokládka.

 

 

 

 

Co je ručně hoblovaná laminátová podlaha?Ručně hoblovaná laminátová podlaha a její přednosti

  • Jednoduchá údržba – zbavení podlahy od rozšlapaných potravin a její čištění může stát zdlouhavým úkolem. S ručně hoblovanou laminátovou podlahou by toto neměl být velký problém. Tato podlaha je zcela hladká, bez povrchových mezer, mezi jednotlivými prkny vám nic neuvízne.
  • Prodloužená životnost – drobné vzniklé skvrny, které se mohou na podlaze objevit, dokonale splynou se vzhledem podlahy. Nemusíte si dělat starosti s ničením podlahy a s případnou pokládkou nové podlahy.
  • Cenový faktor – pro mnohé jsou hlavní přednosti ručně hoblované laminátové podlahy. Laminát je několikrát levnější, než masiv. S ohledem na cenu prken a pokládku tak poskytuje pozoruhodný vizuální vzhled.

Ručně hoblovaná laminátová podlaha je to, co si, vzhledem k extrémnímu vzestupu popularity laminátu v posledních letech, mnoho vlastníků domů přeje. Jedna z prvotřídních ručně hoblovaných laminátových podlah je nabízena na stránkách předního dodavatele vysoce kvalitních podlah v jihovýchodní Evropě Floor Experts. Přesvědčete se, případně se podívejte na neuvěřitelně široký výběr podlahových krytin na www.floor-experts.si