Ručně hoblovaná designová podlaha z tvrdého dřeva

Designová podlahaRučně hoblovaná designová podlaha z tvrdého dřeva je ideální volbou pro vás, kteří hledáte vzhled starého dřeva a nemůžete si dovolit platit vysokou cenu za ručně hoblované dřevěné podlahy. Velkoobchodní ceny ručně hoblované designové podlahy z tvrdého dřeva bývají extrémně vysoké, proto koncoví zákazníci hledají levnější a výhodnější alternativy.

 

 

Co je designová podlaha z tvrdého dřeva?

Designové podlahy z tvrdého dřeva jsou vyrobeny ze dřeva, stejně tak, jako pevná dubová masivní podlaha. Rozdíl je však v její konstrukci. Masivní podlahové lamely jsou vyrobeny z jednoho kusu masivního dřeva, upravených prken, skládajících se z několika vrstev přírodního dřeva nebo překližky. Horní vrstva je vyrobena z tvrdé dýhy. Tento konstrukční rozdíl způsobí, že jsou tyto podlahy stabilní. Také pokládka designových podlah je mnohem jednodušší a rychlejší, to znamená také méně nákladná. Můžete vlastnit hotovou ručně hoblovanou podlahu z tvrdého dřeva, která vám také ušetří čas i peníze. Mezi těmito dvěma podlahami není pouhým okem žádný viditelný rozdíl.

 

 

Ručně hoblovaná podlahaPřímá fakta

Pokud jsou ručně hoblované designové podlahy z tvrdého dřeva mnohem levnější, jednodušší k pokládání, více pružné a vypadající jako opravdové, proč nekupujeme opravdové, drahé dřevěné podlahy? Faktem je, že dřevěné podlahy mají delší životnost, protože je lze brousit a lakovat - jsou vyrobeny z jednoho kusu dřeva, mohou se vícekrát leštit. Designové podlahy mají jen tenkou vrchní vrstvu, která umožňuje minimální broušení. Počáteční náklady ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva jsou vysoké a náklady na údržbu také. Na druhé straně se designové podlahy lépe a snadněji pokládají a po několika desetiletích mohou být vyměněny za jinou designovou podlahu.

 

 

Minimalizování nákladů

Pokud jste rozhodnuti ke koupi ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva z velkoobchodu, ušetříte spoustu peněz tím, že se vyhnete nákupu u prodejce. Koupě ručně hoblované hotové podlahy z tvrdého dřeva vám může ušetřit peníze na náklady na pokládku. Velkoobchodní ceny ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva vám ušetří spoustu peněz při objednání většího množství podlahy, což nemusí být dobrá volba při plánování renovace menšího prostoru.

VYŽÁDEJTE SI
NAPIŠTE KOMENTÁŘ
VYŽÁDEJTE SI
B2BB2C
Floor Experts CZ
Adresa
Husitská 42
130 00 Praha 3
Czech Republic
E-mail
+420 222 722 450
Stránky v cizím jazyce
Fráze
ručně hoblovaná designová podlaha z tvrdého dřeva, ručně hoblovaná podlaha z tvrdého dřeva, hotová ručně hoblovaná podlaha z tvrdého dřeva, cena ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva
MAPA