Ručně hoblovaná designová podlaha z tvrdého dřeva

Designová podlahaRučně hoblovaná designová podlaha z tvrdého dřeva je ideální volbou pro vás, kteří hledáte vzhled starého dřeva a nemůžete si dovolit platit vysokou cenu za ručně hoblované dřevěné podlahy. Velkoobchodní ceny ručně hoblované designové podlahy z tvrdého dřeva bývají extrémně vysoké, proto koncoví zákazníci hledají levnější a výhodnější alternativy.

 

 

Co je designová podlaha z tvrdého dřeva?

Designové podlahy z tvrdého dřeva jsou vyrobeny ze dřeva, stejně tak, jako pevná dubová masivní podlaha. Rozdíl je však v její konstrukci. Masivní podlahové lamely jsou vyrobeny z jednoho kusu masivního dřeva, upravených prken, skládajících se z několika vrstev přírodního dřeva nebo překližky. Horní vrstva je vyrobena z tvrdé dýhy. Tento konstrukční rozdíl způsobí, že jsou tyto podlahy stabilní. Také pokládka designových podlah je mnohem jednodušší a rychlejší, to znamená také méně nákladná. Můžete vlastnit hotovou ručně hoblovanou podlahu z tvrdého dřeva, která vám také ušetří čas i peníze. Mezi těmito dvěma podlahami není pouhým okem žádný viditelný rozdíl.

 

 

Ručně hoblovaná podlahaPřímá fakta

Pokud jsou ručně hoblované designové podlahy z tvrdého dřeva mnohem levnější, jednodušší k pokládání, více pružné a vypadající jako opravdové, proč nekupujeme opravdové, drahé dřevěné podlahy? Faktem je, že dřevěné podlahy mají delší životnost, protože je lze brousit a lakovat - jsou vyrobeny z jednoho kusu dřeva, mohou se vícekrát leštit. Designové podlahy mají jen tenkou vrchní vrstvu, která umožňuje minimální broušení. Počáteční náklady ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva jsou vysoké a náklady na údržbu také. Na druhé straně se designové podlahy lépe a snadněji pokládají a po několika desetiletích mohou být vyměněny za jinou designovou podlahu.

 

 

Minimalizování nákladů

Pokud jste rozhodnuti ke koupi ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva z velkoobchodu, ušetříte spoustu peněz tím, že se vyhnete nákupu u prodejce. Koupě ručně hoblované hotové podlahy z tvrdého dřeva vám může ušetřit peníze na náklady na pokládku. Velkoobchodní ceny ručně hoblované podlahy z tvrdého dřeva vám ušetří spoustu peněz při objednání většího množství podlahy, což nemusí být dobrá volba při plánování renovace menšího prostoru.