Seznam nabídek

GOLFPLAN

GOLFPLAN

GOLFPLAN vám nabízí jednoduché sjednání golfového pojištění. Přinášíme vám krytí všech nečekaných událostí, které si můžete představit. Českým golfistům nabízíme nejdostupnější golfové pojištění a nejširší pojistné krytí, které platí jak v České republice, tak i po celém světě.

Proč je dobré mít golfové pojištění?

Ve vyspělých golfových zemích má golfové pojištění sjednána většina golfistů. V České republice se ale golfisté bohužel mylně domnívají, že rizika, která jsou s tímto sportem spojena, jsou kryta z běžných pojistek, jako je např. pojištění domácnosti, odpovědnosti, cestovního pojištění nebo připojištění k platebním kartám. Tato domněnka je ale nesprávná, a když dojde k nějaké škodní události, tak zjistí, že je tyto pojistky nekryjí nebo je jejich krytí nedostatečné.

S GOLFPLAN si sjednáte golfové pojištění on-line a to za cenu jednoho FEE.  Emailem vám zašleme pojistný certifikát a platební detaily, na jejichž základě zaplatíte roční pojistné. Kartičku pojištěnce vám zašleme poštou. Golfové pojištění je platné od chvíle, kdy vám přijde potvrzení objednávky.

Jistota a zkušenosti nejstarší britské pojišťovny Lloyd’s stojí za pojištěním pro golfisty GOLFPLAN.

GOLFPLAN │ Golfové pojištění – odkaz na naše webové stránky:


GOLFPLAN

//////////

ú

ť

ó

ň

ď

/////////////////

Á

Ď

É

Ě

Í

Ň

Ó

Ř

Ť

Ú

Ů

Ý

////////////

Zobrazit více ... Ukaž méně ...

Odeslat dotaz