GOLFPLAN

GOLFPLAN

 

GOLFPLAN vám nabízí jednoduché sjednání golfového pojištění. Přinášíme vám krytí všech nečekaných událostí, které si můžete představit. Českým golfistům nabízíme nejdostupnější golfové pojištění a nejširší pojistné krytí, které platí jak v České republice, tak i po celém světě.

 

Proč je dobré mít golfové pojištění?

 

Ve vyspělých golfových zemích má golfové pojištění sjednána většina golfistů. V České republice se ale golfisté bohužel mylně domnívají, že rizika, která jsou s tímto sportem spojena, jsou kryta z běžných pojistek, jako je např. pojištění domácnosti, odpovědnosti, cestovního pojištění nebo připojištění k platebním kartám. Tato domněnka je ale nesprávná, a když dojde k nějaké škodní události, tak zjistí, že je tyto pojistky nekryjí nebo je jejich krytí nedostatečné.

 

S GOLFPLAN si sjednáte golfové pojištění on-line a to za cenu jednoho FEE.  Emailem vám zašleme pojistný certifikát a platební detaily, na jejichž základě zaplatíte roční pojistné. Kartičku pojištěnce vám zašleme poštou. Golfové pojištění je platné od chvíle, kdy vám přijde potvrzení objednávky.

 

Jistota a zkušenosti nejstarší britské pojišťovny Lloyd’s stojí za pojištěním pro golfisty GOLFPLAN.

 

GOLFPLAN │ Golfové pojištění – odkaz na naše webové stránky:

 

GOLFPLAN

 

VYŽÁDEJTE SI
NAPIŠTE KOMENTÁŘ
VYŽÁDEJTE SI
B2C
Web
E-mail
Fráze
GOLFPLAN, golfové pojištění, pojištění pro golfisty