Interiery4U

Kuchyňské studio Praha – Vaše vysněné a stylové kuchyňské linky

Sen každé hospodyňky je mít krásnou a účelnou kuchyňskou linku a my Vám tento sen rádi splníme. Navštivte naše kuchyňské studio, kde Vám navrhneme kuchyň na míru. Naším cílem je skloubit Vaše představy a požadavky s funkčností Vaší nové kuchyně.

Kuchyňské studio Interiéry4U -  široká nabídka služeb a doplňků

Naše kuchyňské studio Vám nabízí kompletní zákaznický servis od zaměření prostoru, přes grafický návrh kuchyně a sestavení rozpočtu, až po finální realizaci. Rovněž nabízíme designové propojení kuchyně s obývací částí a nezbytné doplňky pro kuchyně, jako jsou jídelní stoly, židle a lavice.

V kuchyňském studiu Interiéry4U naleznete kuchyňské linky z mnoha materiálů, povrchů a barev. Určitě budete mít z čeho vybírat.

Interiery4U                Navrh_kuchyne                Interiery4U

Návrh kuchyně – pro Vás jednoduchý proces

Díky kuchyňskému studiu Praha je pro Vás celý proces vytvoření Vaší nové kuchyně na míru opravdu jednoduchý. A jak to všechno probíhá? Na základě rozměrů prostorů, které od Vás dostaneme nebo si je změříme my sami a na základě společného rozhovoru, kde probereme Vaše přání, představy a požadavky, připravíme návrh kuchyně (popřípadě obývací stěny nebo vestavné skříně). Tento návrh zpracujeme do počítače v perspektivě 3D. Poté se s Vámi znovu sejdeme a náš grafický návrh Vám ukážeme. Takovýchto schůzek může samozřejmě proběhnout několik, ať už u nás v profesionálním kuchyňském studiu Interiéry4U nebo na jiném, pro Vás vyhovujícím místě. Jakmile je finální návrh kuchyně hotový, přichází na řadu rozplánování instalačních rozvodů vody a elektřiny. V případě zájmu pro Vás zařídíme přípravu těchto instalačních rozvodů u naší partnerské firmy. Následně vypracujeme rozpočet včetně montáže, dopravy, doplňků a elektrospotřebičů. Po Vašem odsouhlasení projektu, včetně všech položek finálního rozpočtu, se domluvíme na datu podpisu kupní smlouvy. Jakmile dojde k uhrazení zálohy, zadáme objednávku do výroby. Po 6-9 týdnech (záleží na použitých materiálech) ji přivezeme, zkompletujeme a předáme Vám ji ve funkčním stavu.

Jak je vidět, není to nic složitého. Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vás přivítáme v našem kuchyňském studiu Interiéry4U.

Interiéry4U │ Kuchyňské studio Praha │ kuchyňské studio – odkazy na naše webové stránky:

Zobrazit více ... Ukaž méně ...

Odeslat dotaz