Kuchyně na míru od Interiéry4U – náš cíl je Vaše spokojenost 

Při návrhu kuchyňské linky se v našem kuchyňském studiu Interiéry4U přizpůsobíme přání zákazníka. Máme dlouholeté zkušenosti s navrhováním a realizacemi kuchyní, a tak víme, co zákazník ocení. Díky našemu přehledu v oboru víme, které „vychytávky“ výrobci nabízejí a rádi Vám tyto naše zkušenosti předáme.  Naše kuchyně na míru je projektována přesně do určeného prostoru a rovněž velikostně odpovídá uživateli, který v ní bude nejvíce vařit. Cílem správně ergonomicky navržené kuchyně je, aby příprava jídel byla pro Vás co nejpříjemnější.

Moderní kuchyně na míru - jednoduché a přesto moderní

Moderní kuchyně                                 

Ve světě kuchyní převládá minimalismus, jednoduchost a lesk. Co se týče barev, stále převládá bílá, její dominance už ale není stoprocentní. Čím dál tím více se tato barva kombinuje s čistým surovým, nejlépe však dubovým dřevem. Důležitým prvkem moderní kuchyně je její funkčnost, správně zvolené doplňky, světla a kuchyňské spotřebiče. V současné době je velmi častým přáním zákazníka spojit kuchyň s obývacím pokojem. Z tohoto důvodu jsou na moderní kuchyně kladeny nejen vysoké estetické nároky, ale také designové nároky. Moderní kuchyně musí zákazníkovi nabídnout dostatek prostoru pro práci a promyšlenou funkčnost, která souvisí s praktičností.

Stylové kuchyně aneb kuchyňská linka jako z hájenky

Stylové kuchyně

Naše stylové kuchyně vyrábíme z masivu a přesně podle Vašich přání a představ. Stylovým kuchyním dominuje dřevo a může se jednat i o jeho imitaci. Ať už je kuchyně zhotovena ve stylu La Provance nebo je to masivní kuchyně do hájenky či kuchyně z vyřezávaného a malovaného dřeva do roubenky, na většinu z nás bude působit útulně a pokojně. Uvidíte, že z takové stylové kuchyně bude vyzařovat klid a pohoda a bude Vám připadat, že se čas zpomalil.

Luxusní kuchyně Praha – splnění několika rolí 

Luxusní kuchyně

Luxus je synonymem nejenom přepychu, bohatství a nadbytku, ale také pohodlí. U luxusních kuchyní nehraje roli styl, protože taková kuchyně může být jak ultramoderní, tak rustikální. U luxusních kuchyní je důležitý parametr množství. Tyto kuchyně potřebují dostatek prostoru a také financí. U návrhů na luxusní kuchyně se nedělají kompromisy.

Rustikální kuchyně na míru - kuchyně nejen na chalupu

Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně stále mají své zákazníky. I když jsou trochu náročnější na údržbu, svojí plastičností a členitostí prostory více ozdobí. Jsou vhodné nejen na chalupu a chatu, ale také do stylových bytů. Z dřevěných rustikálních kuchyní na Vás dýchne doba Vašich babiček a vůně pečených buchet a připomenete si dobu, která nebyla tak hektická. Jedním z typických prvků těchto kuchyní je poctivé dřevo, které Vám domů přinese kousek přírody.

Panelákové kuchyně - krásné kuchyňské linky i do paneláku

 

Panelákové kuchyně

Panelákové kuchyně už dávno nemusí znamenat jen fádní a obyčejné umakartové kuchyně. Velká část majitelů panelákových bytů si zrekonstruovali nejen své kuchyně a jejich bydlení jim dnes mohou závidět i majitelé rodinných domů. Pro většinu panelákových kuchyní je typická jejich menší velikost a podobné rozměry prostorů. I přesto bude každá z našich navrhnutých kuchyní jiná a bude splňovat požadavky na ergonomii a design podle Vašich představ. Navštivte naše kuchyňské studio Praha a pořiďte si novou elegantní panelákovou kuchyň.

Interiéry4u │ Kuchyně na míru Praha│ odkazy na naše webové stránky: