LEGO Creator

LEGO

Stavebnice LEGO patří již mnoho let mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější hračku pro děti, která rozvíjí nejen jejich tvořivé, ale i kombinační schopnosti. Stavebnicové kostky jsou kvalitně zpracovány a materiál, který se používá při výrobě, se vyznačuje svou pevností, stálobarevností a především přesností rozměrů. Právě díky přesnosti rozměrů je možné jednoduché sestavení a rozebrání kostek a zároveň i možnost kombinace stejných modelů stavebnice LEGO. Hračka LEGO vám vydrží beze změny po celé generace.

Podívejte se na kompletní nabídku stavebnic LEGO e-shopu Hračky JVJ

LEGO Duplo

LEGO Duplo

Pokud máte malé děti, u kterých hrozí, že by mohly malé dílky stavebnice spolykat, je LEGO Duplo ideální volbou. LEGO Duplo je stavebnice, která je určena pro nejmenší děti a to již od 6 měsíců. Díky větším rozměrům kostek, panáčků a jednotlivým doplňkům je uzpůsobena malým dětem. I u LEGA Duplo je skvělá možnost kombinace jednotlivých modelů stavebnice.

Věříme, že si i vy vyberete z naší široké nabídky LEGA Duplo.

LEGO Friends

LEGO Friends

Malé slečny jistě zaujme stavebnice LEGO Friends a zejména postavičky Mia, Ema, Andrea, Stephanie a Olivia, se kterými zažijí spoustu zábavy. Podívejte se na naši nabídku LEGO Friends.

Podívejte se na nabídku hraček Bruder, které jistě nadchnou každého kluka. 

Hračky JVJ │ LEGO – odkazy na naše webové stránky:

 

-          Hračky JVJ

-          LEGO

-          LEGO Duplo

-          LEGO Friends