Sociální sítěSociální sítěSociální sítě

Na sociálních sítích tráví uživatelé mnohem větší množství času než na jiných internetových stránkách. Sociální média mají potenciál přilákat a udržet pozornost demograficky široké skupiny lidí a to i těch, kteří jsou již otupělí z tradičních marketingových médií. M3local vám pomůže se zorientovat v sociálních sítích, jako jsou například Facebook nebo Google+.

Využijte síly sociálních sítí a posilte reputaci vaší značky. Marketing v sociálních sítích vám pomůže udržet si stávající zákazníky a získat nové.

Firemní stránka Facebook

Sociální síť Facebook patří mezi největší sociální sítě. Vytvoříme vám firemní stránku a podpoříme tím jméno a důvěryhodnost vaší značky. Poskytneme vám školení, na kterém se dozvíte, jak stránku využívat.

Buďte připraveni poskytnout uživatelům informace, které hledají. M3local vám pomůže udělat ze sociálních médií vaši tajnou zbraň, která udrží vaše zákazníky a díky které získáte výhodu nad konkurencí.

Firemní profil Google+

97% zákazníků zjišťuje informace na internetu ještě předtím, než uskuteční nákup určitého produktu. Najdou vás nebo nového zákazníka získá vaše konkurence? Předběhněte konkurenci a zobrazujte se při lokálním vyhledávání na první stránce vyhledávače Google. Vytvoříme pro vás profil, který budeme pravidelně optimalizovat a to i pro mobilní zařízení.

M3local│ Sociální sítě – odkazy na naše webové stránky: