Financování fotovoltaických elektráren 

Zabývám se přefinancováním stávajících pozemních elektráren do 4,0 MWp instalovaného výkonu. Kromě toho se rovněž věnuji tzv. malým fotovoltaickým elektrárnám. Převážně se jedná o střešní instalace do 30 kWp, které se využívají v běžných domácnostech. U financování malých fotovoltaických elektráren poskytuji řešení od A-Z – tj. od technické nabídky, která je nezávazná, přes zajištění veškeré technické dokumentace, instalaci provedenou odborníky, až po leasing FVE.

Zkušenosti s financováním fotovoltaických elektráren

Při zajišťování financování pro velké fotovoltaické parky v České republice i na Slovensku v letech 2009-2011 jsem nasbíral mnoho zkušeností v oblasti financování fotovoltaických elektráren. Kompetentní partnery z finančních institucí jsme schopen zajistit kromě České republiky a Slovenska také v Bulharsku, Rumunsku nebo na Ukrajině.

Efektivní financování fotovoltaických elektráren

Díky zkušenostem a spokojeným klientům jsem v posledních dvou letech zprostředkoval financování fotovoltaických elektráren za přibližně 760 mil. Kč. Poskytuji finanční poradenství rovněž v oblasti leasingu nemovitostí.

Máte zájem o financování fotovoltaické elektrárny? Neváhejte nás kontaktovat

Moskaliev Consulting │ Leasing fotovoltaických elektráren – odkaz na webové stránky: