Leasing stavebních a zemědělských strojů

 

Potřebujete si během několika dní pořídit stavební stroj nebo zemědělskou techniku? Využijte leasingu stavebních a zemědělských strojů. Délku splácení, výši prvotní akontace i ostatní parametry financování je možné přizpůsobit vašemu přání. Existuje celá řada možností, jak určitý předmět profinancovat a skoro vždy se dá vymyslet vhodné finanční řešení.

 

Na základě finančních a účetních nároků a na základě bonity žadatele o leasing stavebních strojů nebo leasing zemědělských strojů spolu s prověřením leasovaného předmětu vám doporučím konkrétní financování. Při výběru financování záleží také na tom, zda se jedná o nový nebo použitý předmět, jaká je jeho následná přeprodatelnost, univerzálnost a běžné využití nebo zda se jedná o financování speciálního stroje.

 

Finanční leasing je i daňově výhodný, jelikož vstupní cenu předmětu leasingu je možné zahrnout do daňově účinných výdajů za kratší dobu, než kdyby byl daný předmět koupen přímo.

 

Máte zájem o podrobnější informace nebo se zajímáte o leasing nemovitostí či leasing automobilů? Spolehněte se na Moskaliev Consulting a neváhejte mě kontaktovat.

 

Moskaliev Consulting │ Leasing stavebních a zemědělských strojů – odkaz na webové stránky:

 

-          Moskaliev Consulting

-          Leasing stavebních a zemědělských strojů

VYŽÁDEJTE SI
NAPIŠTE KOMENTÁŘ
VYŽÁDEJTE SI
B2BB2C
Moskaliev Consulting s.r.o.
Adresa
Potoční 318
Světice
251 01
Praha - východ
Web
E-mail
+420 607 585 246
Fráze
leasing stavebních strojů, leasing zemědělských strojů, Moskaliev Consulting, leasing strojů
MAPA