VSI.SI – Vždy na vrcholu!

Společnost VSI.SI, s. r. o., nezastává názor, že existující normy a zvyky jsou jedinou a správnou cestou. Cestu jsme si vybrali sami. Získali jsme tím vlastní zkušenosti, poučili jsme se ze svých chyb, a nakonec jsme vybudovali společnost, na niž jsme a nadále budeme hrdí. Odvážili jsme se udělat krok vpřed.

Naším cílem je nabídnout celé spektrum služeb digitálního marketingu, rozvíjet jedinečnou digitální strategii pro každou společnost, zajistit přístup na zahraniční trhy menším i větším společnostem a ukázat všem, že pokud získáte správný přístup k digitálnímu marketingu, může se internetový marketing stát vaším spojencem a neuvěřitelně výkonným nástrojem pro získávání nových zákazníků a kontaktů.

156

vytvořených webových stránek

234

společností na webu Vsi.si

487+

kliknutí denně

76

spokojených zákazníků

SEO - To je naše odpověď!

Každý úkol je pro nás výzva a příležitost implementovat nejnovější poznatky v oblasti optimalizace vyhledávačů. Plně respektujeme vaše přání, a současně nabízíme řešení, s nimiž vaše webové stránky přestoupí na mnohem vyšší úroveň.

Účast ve VSI.SI obchodním rejstříku nejenže zvyšuje pořadí vašich webových stránek, ale současně vytváří příležitost pro využití místa na elektronický obchod s optimalizací obsahu webu. Vytvoření vlastního obsahu profilu v adresáři VSI.SI a získávání vysoce kvalitních odkazů na vaše webové stránky s jistotou nastaví směr k maximálnímu úspěchu. Tento přístup povede ke zvýšení návštěvnosti webových stránek. Ve srovnání s tradičními marketingovými postupy přináší více on-line návštěvníků a oproti tradičním marketingovým postupům více potenciálních klientů.

Odborníci VSI.SI úzce spolupracují s našimi klienty a provádí je krok za krokem celým procesem optimalizace webových stránek. Spolupráce vede ke vzájemné spokojenosti, váš úspěch je naším úspěchem.

Připojte se k nejlepším – Připojte se k nám!
S našimi znalostmi a dovednostmi společně zamíříme ke hvězdám.

WSI WSI Certificate

Kontakt

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme! Máte dotaz? Odpověď možná najdete v našich často kladených otázkách (FAQ), případně použijte kontaktní formulář.

Těšíme se na spolupráci!

VSI.SI

+386 59 075 928

info@vsi.si

www.vsi.si

www.wsicorporate.com

Mirjana Busančić

Mirjana Busančić

Konzultantka digitálního marketingu

+386 59 075 928

mirjana.busancic@vsi.si

Ajda Steiner

Ajda Steiner

Odborník digitálního marketingu

+386 59 075 928

ajda.steiner@vsi.si

Janez Novak

Janez Novak

Obchodník a konzultant

+386 59 075 928

janez.novak@vsi.si