Solární panely – alternativní zdroj energie - jsou úsporné

V současné době dochází k permanentnímu růstu cen elektrické energie. I díky tomu zároveň neustále roste obliba solárních panelů jakožto zajímavého alternativního zdroje energie, který je zároveň ekologicky čistý, úsporný a efektivní. Solární panely předstvují nejčistší formu získávání elektrické energie současnosti. Jejich velkou výhodou je také rychlá návratnost počáteční investice. My Vám v oblasti fotovoltaiky a solárních panelů nabízíme komplexní služby v oblasti poradenstí. Zajišťujeme zároveň realizace fotovoltaiky na klíč a dodávky fotovoltaických panelů. Jsme zkušená firma s celou řadou referenci v oblasti fotovoltaiky a solárních panelů a můžeme se pochlubit celou řadou spokojených zákazníků.

Jaké garance a záruky poskytuje technologie fotovoltaik?

  • Fotovoltaické panely: 90% výkonu – 10 let, 80 % výkonu – 25 let; 10 let namechanickou a výrobnívadu
  • Měniče: 5 let + možnost přikoupení záruky na dalších 7 let (SolarMax série S)
  • Celý systém: 2 roky
  • Povětrnostní podmínky: garance při větru do 150 km/h

Jaká je podstata fungování solárních panelů?

Solární panelyjakožto zajímavý alternativní zdroj energiese skládají z fotovoltaických článků, které přeměňují sluneční záření na elektrickou energii. Při dopadu slunečního záření na povrch fotovoltaických článků se emitují elektrony a vzniká tak stejnosměrný elektrický proud, který je možné využít v domácnostech. Na tomto základním fyzikálním jevu je celá fotovoltaika založena.

Solární panely pro domácí využití

Solární panelyjako zajímavý alternativní zdroj energiemohou díky svým vlastnostem při výrobě elektrické energie ušetřit hodně peněz. Sluneční energii lze totiž využít zcela zdarma. Životnost solárních panelů je vyšší jak 30 let a jsou recyklovatelné. Počáteční investice do solárních panelů vykazuje rychlou návratnost. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a doporučíme nejvhodnější formu využití solárních panelů i u Vašeho domu.


Sollaris | Solární panely, alternativní zdroj energie – odkazy na našich webových stránkách: