Odeslat dotaz

WSI franchise

Franchisingový systém WSI

Společnost WSI vybudovala a stále rozvíjí úspěšný systém internetového marketingu, který zahrnuje vlastní consulting, produkty a služby. Tento systém byl původně určen pro malé a střední firmy, ale v současné době se uplatňuje i u korporátních klientů. Z důvodu podpory globální expanze vytvořila společnost WSI franchisingový systém, který se od roku 1996 neustále zlepšuje.

Věříme, že franchisingový systém WSI patří mezi nejatraktivnější business modely, které jsou dostupné na franchisingovém trhu.

Franchisant WSI může plně využívat značky úspěšné globální společnosti a sdílet zkušenosti do WSI Wisdom Book neboli knihy úspěšných referencí. Každý franchisant získá základní přehled, který může neustále rozvíjet, ale nepotřebuje detailní technickou znalost internetových technologií. Vše je zajištěno u WSI subdodavatelů – tzv. produkčních centrech. Tito subdodavatelé jsou pečlivě vybíráni – jak z pohledu pokrytí všech stránek dodávky, tak z pohledu kvality jednotlivých subdodavatelů. Franchisingový systém WSI nevyžaduje zřizování vlastní provozovny. Svoji kancelář si tak můžete zařídit i doma nebo je možné využít služeb nabízených master franchisantem pro území ČR a SK.

Máte zájem o více informací týkajích se franchisignu? Neváhejte nás kontaktovat.

WSI franchise - odkaz na naši webovou stránku:

Odeslat dotaz