Odeslat dotaz

Internetový marketing

Internetový marketing

Společnost WSI je leadrem v oblasti internetového marketingu. Co to ale internetový marketing je?

Internetový marketing patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející segmenty trhu současnosti a má výbornou perspektivu do budoucna. Jedná se o formu marketingu, která pro dosažení marketingových cílů využívá internet a příbuzné digitální technologie (např. mobilní telefony). Rovněž využívá i techniky, jakou jsou např. PPC reklama, marketing v sociálních sítích, email marketing, optimalizace pro vyhledávače apod.

Po celém světě je vnímána jako hlavní výhoda internetového marketingu dobrá měřitelnost výsledků a s tím i související návratnost vložených investic. Společnosti vkládají do této formy marketingu stále více investic na úkor tradičních forem marketingu. V USA a některých západních zemích dokonce překročil podíl investic do internetového marketingu 50% celkových marketingových investic.

V České republice se pohybuje průměrný meziroční nárůst investic do internetového marketingu okolo 25%. V roce 2010 investovaly firmy v České republice do oblasti internetového marketingu cca 7,8 mld Kč. To znamenalo 3. místo za televizní reklamou a reklamou v novinách a časopisech.

Využijte služeb společnosti WSI. Poskytujeme konzultační služby v oblasti internetu a zároveň i vývoj online řešení. Nabídneme vám to nejlepší řešení, jak zviditelnit vaši webovou prezentaci, zvýšit návštěvnosti vašeho webu a získat nové zákazníky.

Pokud máte zájem o více informací týkajících se internetového marketingu nebo se chcete stát franchisantem WSI, neváhejte nás kontaktovat.

WSI franchise | Internetový marketing - odkazy na naše webové stránky: