Nejlepší výrobky kovových produktů

Nýty, pojistné kolíky a osy

Naše nabídka

Vyrobíme nýty, pojistné kolíky a osy podle nákresů zákazníků z různých materiálů, jako jsou nerezová ocel, železo (Fe), měď' (Cu), mosaz (CuZn), hliník (Al) a stříbro (Ag).
Různé kovové produkty z naší nabídky kupují zákazníci z moc rozlišných průmyslů – od nábytkového průmyslu, vyrobení hospodyňských spotřebičů, automobilového průmyslu do technologického průmyslu.

Nabízíme vám různé druhy nýtů (plné, polo duté, postupné), které tvoří velmi silné, neoddělitelné spoje. Kontaktní nýty a elektrody se používají především v různých elektrických obvodech. V naší nabídce jsou také pojistné koliky, které umožní pohyblivé a snadno oddělitelné spoje. Pravě tak se můžete rozhodnout pro nakoupení osy, které můžou umožnit jenom točení elementů, které jsou spojené s nimi nebo se točí s nimi.

Nýty a pojistné koliky

Proč je dobrý nápad objednat výrobky kovových produktů u nás?

Jako malá firma jsme velmi flexibilní a připravení vyplnit také speciální objednávky našich zákazníků. Každému zákazníkovi se pečlivě věnujeme a nasloucháme individuálním přáním. Podle potřeby také nabídneme raděni o typech, dimenzích a materiálech nýtů, pojistných kolíků, os a ostatních výrobků z naší nabídky kovových produktů. Kontaktujte nás přes formulář na naší internetové stránky a s radostí nasloucháme vaším přáním.

Zakrajšek d.o.o. | Nabízíme vám kvalitní nýty, pojistné koliky a osy – odkazy do naší internetové stránky: