Nýty z různých materiálů

Výborný spojovací element

Nýtování patří mezi nejstarší známé metody spojování dvou elementů. I dnes jsou zavedené jako důležitý způsob spojování nejrůznějších strojových dílů a jiných elementů. Neoddělitelný nýtový spoj se vytvoří, když se nýt u nýtování deformuje a potom se svou formu spojuje elementy. Spoj můžeme rozloučit jenom s poškození nýtů. Známe tři hlavní druhy nýtu: plné, polo duté a duté nýty. Mezi sebou se rozlišují podle tvrdosti a některých jiných vlastnostech, protože je používáme pro různé účely. Největší břemena přenáší plné nýty, které se používají pro vyrobení letadel, jeřábů, lodí, mostů a podobných moc zatížených konstrukcí. Nejmenší tvrdost nabízí duté nýty, které se používají pro spojování papíru, kartonu, textilu a usně. Známé dva druhy nýtování a jsou to horké a studené nýtování. Horké nýtování (u 1000°C) je vhodné pro ocelové nýty, kterých průměr je větší než 10 mm, studené nýtování avšak používáme u ocelových nýtů, kterých průměr je menší než 10 mm a u všech mosazených, hliníkových a měďových nýtů.

CENA NÝTY

Nýty na objednávku

Firma Zakrajšek d.o.o. pro vás vyrobí nýty na objednávku z různých materiálů. Nabízíme vám nýty z nerezové ocele, měďové nýty, nýty z mosazi, hliníku, železa a stříbra. Můžete vybírat mezi různými typy a dimenzemi nýtů. Na přání zákazníku vybrané nýty žebrujeme.

Nýty na objednávku

Nýty – cena

Ceny nýtů se liší podle používaného materiálů, druhu a dimenzi nýtů. Můžeme vám zaručit, že u nás získáte požadované nýty po nejvíce konkurenčních cenách. Nýty na objednávku si objednají zákazníci z různých průmyslů (nábytkový a automobilový průmysl, výroba hospodyňských spotřebičů, transportních elementů, zemědělských strojů). Vždycky se snažíme co nejlépe vyhovět přáním našich zákazníků. Ti se díky naší přizpůsobivosti a přesnosti u vyrobení nýtů na objednávku se s radosti vracejí k nám. Objednejte si také vy naše cenově příznivé měďové nýty, nýty z nerezové ocele nebo jiného nabízeného materiálů a přesvědčte se o naší kvalitě.


Zakrajšek d.o.o. | Nýty nabízí spolehlivý a neoddělitelný spoj – odkazy do naší internetové stránky: