Osy na objednávkuOsy na objednávku různých velikosti a materiálů

Osy jsou výrobky kovových produktů, které kromě nýtů, pojistných kolíků, válečků, korků a zátky vyrobíme ve firmě Zakrajšek d.o.o.. Obecné je osa kovový nebo dřevení hůl na kterém je kolo. Mezi kovovými produkty můžou výrobky být tak rozlišné jako jsou rozlišné potřeby našich zákazníku. Rovně proto jsou osy na objednávku jako stvořené každému individuálnímu uživatelovi odděleně. Dlouholetá tradice a spokojení zákazníci jsou garant pro kvalitní výrobky. Každá osa je – bez vzhledu na materiál a velikost – vyrobená přesně a kvalitně. Použití našich produktů je velmi široké: od hospodyňských spotřebičů a zemědělských strojů do nábytku, automobilového průmyslu, transportních elementů a tak dál.

Nerezová ocel, železo, měď' a mosaz

Osy na objednávku můžou – jako nýty, pojistné kolíky, válečky a zátky – ve firmě Zakrajšek d.o.o., být vyrobené ze sledujících materiálů:

  • Nerezové ocele či inox
  • mosaz (CuZn)
  • měď' (Cu) in
  • železo (Fe)

Můžeme vám vyrobit produkty různých velikosti, osa může být dlouhá do 70 milimetrů a má průměr od 2 mm do 7 milimetrů. Protože jsou všechny osy vyrobené na objednávku, je výběr úplně souřadný s vašimi přáními, na přání zákazníků je avšak můžeme žebrovat.

Osy po vašich přáních

Mezi nejčastěji vybrané produkty našich zákazníků patří osy z nerezové ocele, vyrobené na objednávku. Inox patří mezi materiály s nejširší použití a je slitina železa a jiných materiálů, kterou rez nemůže poškodit a proto je taková osa velmi trvanlivá. Na internetové stránky firmy Zakrajšek Janez, s. p., se můžete podívat na naše výrobky a naší nabídkou, jestli se chcete něco zeptat, zavolejte nás nebo nám napište e-mail a snažíme se, že bude osa, kterou vyrobíme přesně taková, jakou potřebujete. Naši odborníci vám s radosti poradí a spolu získáme odpověď' na vaše přání.

Zakrajšek d.o.o. | Osy na objednávku z různých materiálů – odkazy do naší internetové stránky: