Poloduté nýty pro nýtování velmi tenkých plechů i elastických a lámavých elementů

 

Ve firmě Zakrajšek d.o.o. vyrobíme plné a poloduté nýty, ale také druhé spojovací elementy, jako svorníky, osy a metrické šrouby. Právě tak jako všechny ostatné výrobky, na objednávku vyrobíme také poloduté nýty a pro jejich vyrobění používáme různé materiály: železo (Fe), měd' (Cu), mosaz (CuZn) a hliník (Al). Dimenze průměru se pohybuju mezi Ø 2 milimetra a Ø 7 milimetra, délka polodutého nýtu může avšak být až 70 milimetrů.

Poloduté nýty

Duté a poloduté nýty používáme pro nýtování velmi tenkých plechů i elastických a lámavých materiálů, jako guma, useň, keramika a papír. Slušné jsou tedy především při spojování látek, které dovolují jen malé síly nýtování. Poloduté nýty jsou v srovnání s plnými lehčí,  namreč v primerjavi s polnimi lažje, protože mají na konci vrtný otvor jih je lehčí nýtovat. Ale sice takové nýty také používáme pro spojování elementů, které se musejí otáčet.

 

NÝTY PRO USE˘N NEBO PAPÍR

 

V kožedělným průmyslu mezitím používají nýty pro useň, při vyrobění lepenkových výrobků však  nýty pro papír. Jako spojovací část jih nalezneme také u hospodyňských spotřebičů. Právě tak jsou poloduté nýty slušnév elektrotechnickém průmyslu.

 

Nýty pro useň pro speciální vzhled oblečení a obuvi

Výborný nápad pro zpestření kožených oblečení a obuvi reprezentují plné a poloduté nýty pro useň. Kombinace nýty a useň je skutečně speciální,  starat se musíme jen o ten, že jednoho nebo druhého není přiliš moc. Nýty pro useň můžou dekorovat také kabely a kabelky – především jih můžeme použit pro spojování  jejich rukojetí a také při kožených pásech.  

 

Nýty pro useň Poloduté nýty pro papír jako okrasa a spojovací element

Poloduté nýty můžeme také použivat jako dekorativní element při vyrobění blahopřání a pozvání, jako spojovací element avšak při sestavení různých okrasy ze papíru. Dekorativní nýty pro papír můžou také být různých form a barev, protože jih vyrobíme také ze barevných kovů.

Poloduté nýty tedy nejsou zamýšlený jen pro průmyslové vyrobění, ale se výborně zdaří také jako dekorativní  nýty pro useň a papír. Navštivte naši internetovou stránku a si prohlédněte naši nábidku nýtů.

 

Vítejte!

 

Zakrajšek d.o.o. | Poloduté nýty, nýty pro useň, nýty pro papír – odkazy do naší internetové stránky:
VYŽÁDEJTE SI
NAPIŠTE KOMENTÁŘ
VYŽÁDEJTE SI
B2BB2C
Zakrajšek, kovinska galanterija d.o.o.
Adresa
Škofjeloška cesta 36
1215 Medvode
Web
E-mail
+386 1 361 67 99
+386 41 706 426
Stránky v cizím jazyce
Fráze
poloduté nýty, nýty pro useň, nýty pro papír
MAPA