Poloduté šrouby – zvláštní, speciální šrouby na objednávku

Ve firmě Zakrajšek d.o.o. se zabýváme vyroběním strojových spojovací elementů, jako poloduté a duté nýty, osy, svorníky a šrouby. Mezi posledními jsou nejčastější metrické šrouby, vyrobíme však také zvláštní šrouby. Šrouby s metrickém závitem můžou být plné, ale také můžou být poloduté. Takové poloduté šrouby platí za velmi specifická a jsou velice řídké, ale zároveň velmi praktické. Můžeme jih použit na příklad pro připevnění závěsů v skleněných vitrínách, u kterých je závěs připevněn na hliníkový obklad. Poloduté šrouby mají u takového použití tu přednost, že se u nýtování vrtají do hliníku a proto ne potřebují velkých síly pro nýtování. Protože je také deformace na hliníkovém obkladem menší než abychom použili obyčejný šroub.  

Poloduté šrouby

Pro vyrobění a opravení mají také svou vlastní nástrojárnu. Ročně vyrobíme přes 200 tun sériových výrobků, na objednávku naših spokojených kupců. Kvalitní výrobky s radostí nabízíme také menším kupcům s jejich specifickými požadavky.

      

POLODUTÉ METRICKÉ ŠROUBY – CENA

Poloduté metrické šrouby – cena vyrobění zavisí na vašich přáních

Protože jsou všechny naši šrouby vyrobění na objednávku, také jejich cena zavisí na vašich přáních. Šrouby vám můžeme vyrobit ze různých materiálů a ve různých dimenzích. Tak si můžete vybírat mezi šrouby ze železa (Fe), mědi (Cu), hliníku (Al), hliníkových slitin (AlMg) nebo stříbra (Ag). Odlišné jsou také dimenze metrických šroubů, tak plných a polodutých jako zvláštních:

  • Průměr šroubů se pohybuje od M 2,5 milimetra do M 6 milimetrů,
  • V délce můžou poloduté šrouby měřit až 40  milimetrů.     

Šrouby na objednávkuNaš závod je znamí odborně kvalifikovanými zaměstnanci, dlouholetými zkušenostmi a jasně zastavenými cíli. Denně se vyrovnávame s výzvami, unavujeme se pro moderní přístup vyrobění prvotřídních výrobků a s inovativními nápady rozvíjíme také velmi specifické výrobky, jaké jsou poloduté šrouby. Si uvědomujeme, že jsou rychlá doba odezvy a kvalitní spolupracovníci a zásobitelé v současně době klíč pro úspěch.

Navštivte nás a se přesvědčte o kvalitě našich výrobků a jejich vhodné ceně. At' jsou ty nýty nebo šrouby, cena vás bude samozřejmě nadchnout. Vítejte!

Zakrajšek d.o.o. | Poloduté šrouby, šrouby cena, šrouby na objednávku – odkazy do naší internetové stránky: